• Wyniki egzaminu maturalnego

Udostępnianie wyników egzaminu maturalnego.

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna informuje, że do szkół przeprowadzających egzamin maturalny zostały przekazane loginy i hasła niezbędne do sprawdzenia przez zdających wyniku egzaminu.

Dostęp do własnych wyników możliwy będzie (w serwisie uczniowie.oke.poznan.pl):
    - egzamin maturalny - od dnia 3 lipca br. (nie wcześniej).

Loginy i hasła dostępu do pobrania w szkole

dnia 25.06.2018 r. w godz. 9 00 - 1100 u wicedyrektora szkoły.

Rozdanie świadectw maturalnych dnia 03.07.2018 r. w gabinecie nr 2:

godzina 1200 klasa IIIa,

godzina 1220 klasa IIIb,

godzina 1240 klasa IIIc,

godzina 1300 absolwenci – sekretariat szkoły.

• „Sybir, Syberia, Sybiracy” - wykład pracownika Instytutu Pamięci Narodowej Jarosława Palickiego.

Tej niecodziennej lekcji historii, w skupieniu i zadumie wysłuchali uczniowie naszego liceum.
    Jak wiemy, kwiecień jest miesiącem pamięci narodowej. W szczególny sposób przywołujemy pamięcią Polaków zsyłanych, więzionych i mordowanych na Syberii.

• 27.04.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii V Naukowe Wariacje u Heliodora..

Droga Młodzieży, Drodzy Mieszkańcy!

Z inicjatywy Młodzieżowej Rady Miejskiej utworzony został "Wirtualny Bank Pomysłów". Jest to sposób na przedstawianie Waszych pomysłów, próśb i oczekiwań bez konieczności rozmowy.

Pod adres email: bankpomyslow@miedzyrzecz.pl możecie wysyłać anonimowo lub nie, swoje pomysły dotyczące polepszenia wizerunku naszego miasta czy problemów jego dotyczących. Każda Wasza podpowiedź będzie dla nas drogowskazem w dalszej pracy.

Liczymy na Waszą współpracę oraz zaangażowanie

Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miejskiej

Oliwia Matuszewska

REKRUTACJA !!!

Ważne daty:

14 – 30 maja 2018

w sekretariacie szkoły składamy:

• podanie (na druku wydanym w szkole lub pobranym ze strony szkoły);
    • kartę zdrowia ucznia;
    • 2 podpisane fotografie;
    • dokumenty potwierdzające sukcesy w konkursach przedmiotowych, artystycznych, sportowych lub wolontariat

22-26 czerwca 2018

uzupełniamy podania o świadectwo ukończenia gimnazjum i zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego

29 czerwca 2018 godz. 1200

sprawdzamy listę przyjętych

do 5 lipca 2018 godz. 1500

potwierdzamy podjęcie nauki

poprzez złożenie oryginału świadectwa ukończenia gimnazjum

i zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego

(o ile nie zostały złożone wcześniej)

www.lo-miedzyrzecz.pl

tel. 95-741-25-88

Podanie_do_LO__2018.doc

• 13.02.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ.

• 18.01.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii WOŚP.

• 02.01.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wigilia szkolna 2017..

• 12.12.2017

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mikołajki.

• NOWY SKŁAD RADIOWĘZŁA SZKOLNEGO 2017/2018

Radiowęzeł szkolny w bieżącym roku szkolnym obsługiwać będą: Maciej Pigan, Stanisław Puślednik, Jakub Janaczek oraz Damian Sikorski. Opiekunem radiowęzła została mgr Grażyna Bułach.

Podczas apelu podziękowano  za sumienną pracę ubiegłorocznemu radiowęzłowi  w składzie: Dominik Pawliszak, Kacper Baraniecki, Michał  Polat,  Łukasz Ogiba raz opiekunowi mgr Grażynie Bulach.

• SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

W bieżącym roku szkolnym wybrany został Samorząd Uczniowski w składzie:

Dawid Wiśniewski- przewodniczący,

Aleksandra Skowron – wiceprzewodnicząca,

Damian Sikorski-sekretarz,

Dawid Dziobek- skarbnik,

Julia Gabryelska- asystent,

Dawid Szczepanik- asystent,

Michał Wesoły- asystent.

Opiekunem SU została mgr Grażyna Bułach.

Nowo wybrany samorząd podziękował za pracę ustępującemu, w skład którego wchodzili: Natalia Kudlińska, Dominika  Kucharyk,  Kacper Baraniecki, Małgorzata Staszewska, Michał Polat, Bolesław Bujakowski oraz Kacper Ganczarski. Podziękowania  złożono również ubiegłorocznemu opiekunowi SU - mgr Magdzie Łobejko.

• PRZEKAZANIE SZTANDARU SZKOŁY

10 listopada 2017 roku  podczas uroczystego apelu odbyła się ceremonia przekazania sztandaru szkoły. Ustępujący poczet : Damian Lesiewicz,  Blanka Cieślewicz, Weronika Bartkowiak, ( I skład) oraz Krystian Waśkowski,  Weronika Słota, Małgorzata Staszewska (II skład) przekazał  sztandar szkoły nowo wybranemu pocztowi, w skład którego wybrani zostali uczniowie klas II : Paweł Bogdan, Maria Krawiec, Amanda Wika( I skład) oraz Mikołaj  Michalczak,  Kamila Szmulkis, Alicja Ferenc (II skład). Członkowie nowo wybranego pocztu złożyli uroczyste ślubowanie.

• UROCZYSTE OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W NASZYM LICEUM

10.11.2017

W piątek, 10 listopada 2017 roku w naszym Liceum  obchodziliśmy  99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, podczas którego obejrzeliśmy montaż poetycko- muzyczny przygotowany przez klasę II a pod kierunkiem mgr Doroty Szulc- Pawlak. Apel poprowadzili Patrycja Szejner oraz Paweł Skoczylas , którzy opowiedzieli , jak wyglądała droga Polaków do wolności .  Milena Bednarska wzruszająco zaśpiewała polskie pieśni patriotyczne, natomiast wiersze recytowali: Gabriela Siwek, Adrian Szermer, Łukasz Kania,  Bartosz Judek, Martyna Wiśniewska, Patryk Rogala oraz Michał Wesoły. Piękne dekoracje przygotowały Natalia Fabicka i Amanda Wika,  oprawą muzyczną zajęli się Jakub Janaczek oraz Maciej Pigan, a uroczystość fotografowali Agata Mirowska, Michał Tyśper oraz Kacper Baraniecki.

• 21.11.2017

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 11 listopada.

strona:

e-mail: lo_mcz@o2.pl