Klasy patronackie UAM w naszym LO

Mapa

Liceum Ogólnokształcące im. Heliodora Święcickiego w Międzyrzeczu jest wiodącą szkołą w powiecie międzyrzeckim i równocześnie jedną z najlepszych szkół w województwie lubuskim. Wyniki, jakie uczniowie szkoły osiągają na egzaminach zewnętrznych jak i działania podejmowane w czasie nauki, doceniane są przez uczelnie, na które nasi absolwenci się dostają według wcześniej obranej ścieżki edukacyjnej; rankingi szkół;rodziców i władze samorządowe.

•        Radiowęzeł szkolny w bieżącym roku szkolnym obsługiwać będą: Maciej Pigan, Stanisław Puślednik, Jakub Janaczek oraz Damian Sikorski. Opiekunem radiowęzła została mgr Grażyna Bułach.

Podczas apelu podziękowano  za sumienną pracę ubiegłorocznemu radiowęzłowi  w składzie: Dominik Pawliszak, Kacper Baraniecki, Michał  Polat,  Łukasz Ogiba raz opiekunowi mgr Grażynie Bulach.

• W bieżącym roku szkolnym wybrany został Samorząd Uczniowski w składzie:

Dawid Wiśniewski- przewodniczący,

Aleksandra Skowron – wiceprzewodnicząca,

Damian Sikorski-sekretarz,

Dawid Dziobek- skarbnik,

Julia Gabryelska- asystent,

Dawid Szczepanik- asystent,

Michał Wesoły- asystent.

Opiekunem SU została mgr Grażyna Bułach.

Nowo wybrany samorząd podziękował za pracę ustępującemu, w skład którego wchodzili: Natalia Kudlińska, Dominika  Kucharyk,  Kacper Baraniecki, Małgorzata Staszewska, Michał Polat, Bolesław Bujakowski oraz Kacper Ganczarski. Podziękowania  złożono również ubiegłorocznemu opiekunowi SU - mgr Magdzie Łobejko.

•            10 listopada 2017 roku  podczas uroczystego apelu odbyła się ceremonia przekazania sztandaru szkoły. Ustępujący poczet : Damian Lesiewicz,  Blanka Cieślewicz, Weronika Bartkowiak, ( I skład) oraz Krystian Waśkowski,  Weronika Słota, Małgorzata Staszewska (II skład) przekazał  sztandar szkoły nowo wybranemu pocztowi, w skład którego wybrani zostali uczniowie klas II : Paweł Bogdan, Maria Krawiec, Amanda Wika( I skład) oraz Mikołaj  Michalczak,  Kamila Szmulkis, Alicja Ferenc (II skład). Członkowie nowo wybranego pocztu złożyli uroczyste ślubowanie.

• 10.11.2017

W piątek, 10 listopada 2017 roku w naszym Liceum  obchodziliśmy  99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, podczas którego obejrzeliśmy montaż poetycko- muzyczny przygotowany przez klasę II a pod kierunkiem mgr Doroty Szulc- Pawlak. Apel poprowadzili Patrycja Szejner oraz Paweł Skoczylas , którzy opowiedzieli , jak wyglądała droga Polaków do wolności .  Milena Bednarska wzruszająco zaśpiewała polskie pieśni patriotyczne, natomiast wiersze recytowali: Gabriela Siwek, Adrian Szermer, Łukasz Kania,  Bartosz Judek, Martyna Wiśniewska, Patryk Rogala oraz Michał Wesoły. Piękne dekoracje przygotowały Natalia Fabicka i Amanda Wika,  oprawą muzyczną zajęli się Jakub Janaczek oraz Maciej Pigan, a uroczystość fotografowali Agata Mirowska, Michał Tyśper oraz Kacper Baraniecki.

• 21.11.2017

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 11 listopada.

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Poniedziałek 11.12.2017