Klasy patronackie UAM w naszym LO

Mapa

Liceum Ogólnokształcące im. Heliodora Święcickiego w Międzyrzeczu jest wiodącą szkołą w powiecie międzyrzeckim i równocześnie jedną z najlepszych szkół w województwie lubuskim. Wyniki, jakie uczniowie szkoły osiągają na egzaminach zewnętrznych jak i działania podejmowane w czasie nauki, doceniane są przez uczelnie, na które nasi absolwenci się dostają według wcześniej obranej ścieżki edukacyjnej; rankingi szkół;rodziców i władze samorządowe.

Droga Młodzieży, Drodzy Mieszkańcy!

Z inicjatywy Młodzieżowej Rady Miejskiej utworzony został "Wirtualny Bank Pomysłów". Jest to sposób na przedstawianie Waszych pomysłów, próśb i oczekiwań bez konieczności rozmowy.

Pod adres email: bankpomyslow@miedzyrzecz.pl możecie wysyłać anonimowo lub nie, swoje pomysły dotyczące polepszenia wizerunku naszego miasta czy problemów jego dotyczących. Każda Wasza podpowiedź będzie dla nas drogowskazem w dalszej pracy.

Liczymy na Waszą współpracę oraz zaangażowanie

• REKRUTACJA !!!

Ważne daty:

14 – 30 maja 2018

w sekretariacie szkoły składamy:

• podanie (na druku wydanym w szkole lub pobranym ze strony szkoły);
    • kartę zdrowia ucznia;
    • 2 podpisane fotografie;
    • dokumenty potwierdzające sukcesy w konkursach przedmiotowych, artystycznych, sportowych lub wolontariat

22-26 czerwca 2018

uzupełniamy podania o świadectwo ukończenia gimnazjum i zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego

29 czerwca 2018 godz. 1200

sprawdzamy listę przyjętych

• 13.02.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ.

• ZEBRALIŚMY 3020 ZŁ

Liceum Ogólnokształcące im. H. Święcickiego w Międzyrzeczu też gra dla WOŚP!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspaniała fundacja, której celem w tym roku jest zebranie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”, czyli na zakup sprzętu dla szpitalnych oddziałów neonatologicznych.

Od kilku lat tradycją naszej szkoły jest wspieranie WOŚP poprzez różnego rodzaju akcje. W tym roku również nie zawiedliśmy! Akcję zorganizował i przeprowadził Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Grażyny Bułach.

• 18.01.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii WOŚP.

Piątek 20.04.2018

e-mail: lo_mcz@o2.pl